Shape Food Hakkında

Diyet Yerine Sağlıklı Beslenme

Orijinal SHAPEFOOD Ürünleri, Beslenme Tip Uzmanı ve patent sahibi Prof. Dr. Fikret Aktaş tarafından geliştirilerek önce Almanya'da ve sonra Türkiye ve onlarca ülkede beslenme bozukluğu, fazla kilo problemi teşhisi konulmuş hastaların sağlıklı bir beslenme düzenine alışmaları, kilo kontrolü hedefinde olan başta sporcular olmak üzere herkesin formunu koruması amacına yönelik olarak kullanılmaktadır.

SHAPEFOOD konseptinin amacı, yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve böylece yeni elde edilen kiloyu / istenen ağırlığı korumaktır. Bu hedefe 4 adımla ulaşılacaktır. (Uygulama detayları için lütfen tıklayınız.) Uygulamak çok kolaydır ve minimum motivasyon gerektirir.

Orijinal SHAPEFOOD Ürünleri, ilaç ya da gıda takviyesi değildir.

Türk ve Alman makamlarından onay ve izin alınarak üretilmiş, ilgili yönetmeliklere tamamen uyumlu, ilgili ülkelerin resmi olarak ilan edilen gıda kodekslerinde listelenen “ENERJİSİ AZALTILMIŞ ÖĞÜN YERİNE GEÇEN GIDA” statüsündedir. Yani doğrudan doğruya her bir porsiyonu bir öğün yemek yerine kullanılır.

Prof. Dr. Fikret Aktaş, SHAPEFOOD Beslenme Programı ve Orijinal SHAPEFOOD ürünleri araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşımla daima geliştirmektedir. Ürünlerimizde içerik kalitesine ve müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir. Tüm ekibinin aynı özen ve hassasiyetle çalışması için şirket içi eğitimler düzenlemektedir.

Sık sık Türkiye'ye gelinerek başta İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi olmak üzere, kamu ve özel kuruluşlarda doktor ve diyetisyenlere mesleki eğitimler verilmektedir.

Orijinal SHAPEFOOD Ürünlerinin içeriğinde sadece en iyi gıda maddeleri kullanılmaktadır ve bu ürünlerin garantisi bizzat Prof. Dr. Fikret Aktaş tarafından verilmektedir.

Yüksek kaliteli Orijinal SHAPEFOOD Ürünleri hem lezzet hem de etkili neticelerinden dolayı, binlerce müşteri tarafından 11 ülkede tercih edilmektedir.

Ürünlerimizin güvenilir ve etkili olması çok talep görmemizi sağlamıştır. Ancak bu büyük talepten sonra bilhassa Türkiye'de çok kısa sürede sahteleri piyasaya sürülmüştür. Bu ürünlerle hukuki mücadele devam etmektedir. Bu ürünlerden sık sık isim değiştirerek halkımızı mağdur edenlerin başında, piyasada; dezpack, dexxx, dez dietto gibi isimlerle satılanları gelmektedir.

Bu isimlerle satılan merdiven altı ürünler ve benzerlerine karşı, lütfen dikkatli olunuz. Tereddüt halinde bizimle iletişime geçiniz. Firmamız ile iletişime; e-posta, telefon, iletişim formu ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden geçebilirsiniz.